Hangisi aday gösterildiği tüm dallarda Oscar kazanan üç filmden biridir

0

Yarışma programlarında sorulan Hangisi aday gösterildiği tüm dallarda Oscar kazanan üç filmden biridir sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Yüzüklerin Efendisi : Kralın Dönüşü, Forrest Gump, aba II ve Harry Potter ve Sırlar Odası yer almaktadır.

Soru Hangisi aday gösterildiği tüm dallarda Oscar kazanan üç filmden biridir Sorusu ve Cevabı

A. Yüzüklerin Efendisi : Kralın Dönüşü
B. Forrest Gump
C. aba II
D. Harry Potter ve Sırlar Odası

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Hangisi aday gösterildiği tüm dallarda Oscar kazanan üç filmden biridir sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Hangisi aday gösterildiği tüm dallarda Oscar kazanan üç filmden biridir

Hangisi aday gösterildiği tüm dallarda Oscar kazanan üç filmden biridir sorusunun cevabı Yüzüklerin Efendisi : Kralın Dönüşü

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply