Hangisi 40 yıl boyunca solucanların hayatını araştırıp, işitme duyularını çözmek için solucanlara flüt ve piyano çalmıştır?

0

Yarışma programlarında sorulan Hangisi 40 yıl boyunca solucanların hayatını araştırıp, işitme duyularını çözmek için solucanlara flüt ve piyano çalmıştır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Alexander Fleming, Louis Pasteur, Gregor Mendel ve Charles Darwin yer almaktadır.

Soru Hangisi 40 yıl boyunca solucanların hayatını araştırıp, işitme duyularını çözmek için solucanlara flüt ve piyano çalmıştır? Sorusu ve Cevabı

A. Alexander Fleming
B. Louis Pasteur
C. Gregor Mendel
D. Charles Darwin

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Hangisi 40 yıl boyunca solucanların hayatını araştırıp, işitme duyularını çözmek için solucanlara flüt ve piyano çalmıştır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Hangisi 40 yıl boyunca solucanların hayatını araştırıp, işitme duyularını çözmek için solucanlara flüt ve piyano çalmıştır?

Hangisi 40 yıl boyunca solucanların hayatını araştırıp, işitme duyularını çözmek için solucanlara flüt ve piyano çalmıştır? sorusunun cevabı Charles Darwin

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply