Halit Ayarcı ve Hayri İrdal, Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanının karakterleridir?

0

Yarışma programlarında sorulan Halit Ayarcı ve Hayri İrdal, Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanının karakterleridir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Mahur Beste, Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Beş Şehir ve Huzur yer almaktadır.

Soru Halit Ayarcı ve Hayri İrdal, Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanının karakterleridir? Sorusu ve Cevabı

A. Mahur Beste
B. Saatleri Ayarlama Enstitüsü
C. Beş Şehir
D. Huzur

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Halit Ayarcı ve Hayri İrdal, Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanının karakterleridir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Halit Ayarcı ve Hayri İrdal, Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanının karakterleridir?

Halit Ayarcı ve Hayri İrdal, Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanının karakterleridir? sorusunun cevabı Saatleri Ayarlama Enstitüsü

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply