Habercilikte, bir ülkenin komşusuna en yakın olduğu sınır noktasını ifade etmek için kullanılan söz hangisidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Habercilikte, bir ülkenin komşusuna en yakın olduğu sınır noktasını ifade etmek için kullanılan söz hangisidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Sıfır noktası, Odak noktası, Kilit nokta ve Doruk noktası yer almaktadır.

Soru Habercilikte, bir ülkenin komşusuna en yakın olduğu sınır noktasını ifade etmek için kullanılan söz hangisidir? Sorusu ve Cevabı

A. Sıfır noktası
B. Odak noktası
C. Kilit nokta
D. Doruk noktası

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Habercilikte, bir ülkenin komşusuna en yakın olduğu sınır noktasını ifade etmek için kullanılan söz hangisidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Habercilikte, bir ülkenin komşusuna en yakın olduğu sınır noktasını ifade etmek için kullanılan söz hangisidir?

Habercilikte, bir ülkenin komşusuna en yakın olduğu sınır noktasını ifade etmek için kullanılan söz hangisidir? sorusunun cevabı Sıfır noktası

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply