Gülden elde edilen hoş kokulu suyu serpmek için kullanılan armut biçimindeki küçük kaba ne ad verilir

0

Yarışma programlarında sorulan Gülden elde edilen hoş kokulu suyu serpmek için kullanılan armut biçimindeki küçük kaba ne ad verilir sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Gülhatmi, Güldeste, Gülbeşeker ve Gülabdan yer almaktadır.

Soru Gülden elde edilen hoş kokulu suyu serpmek için kullanılan armut biçimindeki küçük kaba ne ad verilir Sorusu ve Cevabı

A. Gülhatmi
B. Güldeste
C. Gülbeşeker
D. Gülabdan

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Gülden elde edilen hoş kokulu suyu serpmek için kullanılan armut biçimindeki küçük kaba ne ad verilir sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Gülden elde edilen hoş kokulu suyu serpmek için kullanılan armut biçimindeki küçük kaba ne ad verilir

Gülden elde edilen hoş kokulu suyu serpmek için kullanılan armut biçimindeki küçük kaba ne ad verilir sorusunun cevabı Gülabdan

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply