Gittiğiniz konserde müzisyenler dahil herkes kafasını aşağı yukarı hızlıca sallıyorsa ne tür müzik dinliyor olabilirsiniz?

0

Yarışma programlarında sorulan Gittiğiniz konserde müzisyenler dahil herkes kafasını aşağı yukarı hızlıca sallıyorsa ne tür müzik dinliyor olabilirsiniz? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Arabesk, Heavy metal ve Klasik yer almaktadır.

Soru Gittiğiniz konserde müzisyenler dahil herkes kafasını aşağı yukarı hızlıca sallıyorsa ne tür müzik dinliyor olabilirsiniz? Sorusu ve Cevabı

A. Arabesk
B. Heavy metal
C. Klasik

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Gittiğiniz konserde müzisyenler dahil herkes kafasını aşağı yukarı hızlıca sallıyorsa ne tür müzik dinliyor olabilirsiniz? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma soruları ve cevapları için Yarışma Soruları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Gittiğiniz konserde müzisyenler dahil herkes kafasını aşağı yukarı hızlıca sallıyorsa ne tür müzik dinliyor olabilirsiniz?

Gittiğiniz konserde müzisyenler dahil herkes kafasını aşağı yukarı hızlıca sallıyorsa ne tür müzik dinliyor olabilirsiniz? sorusunun cevabı Heavy metal

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

______________________

Leave A Reply