Genelde adını şehirlerden alan Türk Sanat Müziği makamlarında hangisi, adını, bir şehirden ya da bölgeden almamıştır?

0

Yarışma programlarında sorulan Genelde adını şehirlerden alan Türk Sanat Müziği makamlarında hangisi, adını, bir şehirden ya da bölgeden almamıştır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Nişabur, Hicaz, İsfahan ve Uşşak yer almaktadır.

Soru Genelde adını şehirlerden alan Türk Sanat Müziği makamlarında hangisi, adını, bir şehirden ya da bölgeden almamıştır? Sorusu ve Cevabı

A. Nişabur
B. Hicaz
C. İsfahan
D. Uşşak

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Genelde adını şehirlerden alan Türk Sanat Müziği makamlarında hangisi, adını, bir şehirden ya da bölgeden almamıştır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Genelde adını şehirlerden alan Türk Sanat Müziği makamlarında hangisi, adını, bir şehirden ya da bölgeden almamıştır?

Genelde adını şehirlerden alan Türk Sanat Müziği makamlarında hangisi, adını, bir şehirden ya da bölgeden almamıştır? sorusunun cevabı Uşşak

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply