Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Juventusu yenerek, Şampiyonlar Liginde 2 sene üst üste şampiyon olan takım hangisidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Juventusu yenerek, Şampiyonlar Liginde 2 sene üst üste şampiyon olan takım hangisidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Real Madrid, Bayern Münih, Chelsea ve Barcelona yer almaktadır.

Soru Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Juventusu yenerek, Şampiyonlar Liginde 2 sene üst üste şampiyon olan takım hangisidir? Sorusu ve Cevabı

A. Real Madrid
B. Bayern Münih
C. Chelsea
D. Barcelona

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Juventusu yenerek, Şampiyonlar Liginde 2 sene üst üste şampiyon olan takım hangisidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Juventusu yenerek, Şampiyonlar Liginde 2 sene üst üste şampiyon olan takım hangisidir?

Geçtiğimiz günlerde UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde Juventusu yenerek, Şampiyonlar Liginde 2 sene üst üste şampiyon olan takım hangisidir? sorusunun cevabı Real Madrid

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply