Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulu ziyareti sırasında haritada ülkesinin başkentini gösteremeyen siyasi lider kimdir?

0

Yarışma programlarında sorulan Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulu ziyareti sırasında haritada ülkesinin başkentini gösteremeyen siyasi lider kimdir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Angela Merkel, Hugo Chavez, David Cameron ve Vladimir Putin yer almaktadır.

Soru Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulu ziyareti sırasında haritada ülkesinin başkentini gösteremeyen siyasi lider kimdir? Sorusu ve Cevabı

A. Angela Merkel
B. Hugo Chavez
C. David Cameron
D. Vladimir Putin

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulu ziyareti sırasında haritada ülkesinin başkentini gösteremeyen siyasi lider kimdir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulu ziyareti sırasında haritada ülkesinin başkentini gösteremeyen siyasi lider kimdir?

Geçtiğimiz günlerde bir ilkokulu ziyareti sırasında haritada ülkesinin başkentini gösteremeyen siyasi lider kimdir? sorusunun cevabı Angela Merkel

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply