Eskiden, kışın olmadığı için, çocukların yaz geldiğinde çıkmasını sevinçle beklediği tatlı hangisiydi?

0

Yarışma programlarında sorulan Eskiden, kışın olmadığı için, çocukların yaz geldiğinde çıkmasını sevinçle beklediği tatlı hangisiydi? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Dondurma, Horoz şekeri, Kestane şekeri ve Tahin pekmez yer almaktadır.

Soru Eskiden, kışın olmadığı için, çocukların yaz geldiğinde çıkmasını sevinçle beklediği tatlı hangisiydi? Sorusu ve Cevabı

A. Dondurma
B. Horoz şekeri
C. Kestane şekeri
D. Tahin pekmez

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Eskiden, kışın olmadığı için, çocukların yaz geldiğinde çıkmasını sevinçle beklediği tatlı hangisiydi? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Eskiden, kışın olmadığı için, çocukların yaz geldiğinde çıkmasını sevinçle beklediği tatlı hangisiydi?

Eskiden, kışın olmadığı için, çocukların yaz geldiğinde çıkmasını sevinçle beklediği tatlı hangisiydi? sorusunun cevabı Dondurma

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply