Eskiden, daha çok çocuklara üzeri yazdırılıp içine alışveriş fişleri konulan büyük sarı zarflar hangisi için doldurulurdu?

0

Yarışma programlarında sorulan Eskiden, daha çok çocuklara üzeri yazdırılıp içine alışveriş fişleri konulan büyük sarı zarflar hangisi için doldurulurdu? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında İşsizlik sigortası, Emeklilik yaşı, Maaş bordrosu ve Vergi iadesi yer almaktadır.

Soru Eskiden, daha çok çocuklara üzeri yazdırılıp içine alışveriş fişleri konulan büyük sarı zarflar hangisi için doldurulurdu? Sorusu ve Cevabı

A. İşsizlik sigortası
B. Emeklilik yaşı
C. Maaş bordrosu
D. Vergi iadesi

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Eskiden, daha çok çocuklara üzeri yazdırılıp içine alışveriş fişleri konulan büyük sarı zarflar hangisi için doldurulurdu? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Eskiden, daha çok çocuklara üzeri yazdırılıp içine alışveriş fişleri konulan büyük sarı zarflar hangisi için doldurulurdu?

Eskiden, daha çok çocuklara üzeri yazdırılıp içine alışveriş fişleri konulan büyük sarı zarflar hangisi için doldurulurdu? sorusunun cevabı Vergi iadesi

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply