Eldeki tüm imkanları zorlayarak sonuna kadar ilerlemek anlamında kullanılan söz hangisidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Eldeki tüm imkanları zorlayarak sonuna kadar ilerlemek anlamında kullanılan söz hangisidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Allah bağışlasın, Allah rahatlık versin, Allah seni inandırsın ve Allah ne verdiyse yer almaktadır.

Soru Eldeki tüm imkanları zorlayarak sonuna kadar ilerlemek anlamında kullanılan söz hangisidir? Sorusu ve Cevabı

A. Allah bağışlasın
B. Allah rahatlık versin
C. Allah seni inandırsın
D. Allah ne verdiyse

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Eldeki tüm imkanları zorlayarak sonuna kadar ilerlemek anlamında kullanılan söz hangisidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Eldeki tüm imkanları zorlayarak sonuna kadar ilerlemek anlamında kullanılan söz hangisidir?

Eldeki tüm imkanları zorlayarak sonuna kadar ilerlemek anlamında kullanılan söz hangisidir? sorusunun cevabı Allah ne verdiyse

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply