Dilimize Fransızcadan geçen, içerisi görülmeden dışarıyı görmeyi sağlayan şerit perde jaluzinin kelime anlamı nedir?

0

Yarışma programlarında sorulan Dilimize Fransızcadan geçen, içerisi görülmeden dışarıyı görmeyi sağlayan şerit perde jaluzinin kelime anlamı nedir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Kafes, Kıskançlık, Göz kapağı ve Cimrilik yer almaktadır.

Soru Dilimize Fransızcadan geçen, içerisi görülmeden dışarıyı görmeyi sağlayan şerit perde jaluzinin kelime anlamı nedir? Sorusu ve Cevabı

A. Kafes
B. Kıskançlık
C. Göz kapağı
D. Cimrilik

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Dilimize Fransızcadan geçen, içerisi görülmeden dışarıyı görmeyi sağlayan şerit perde jaluzinin kelime anlamı nedir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Dilimize Fransızcadan geçen, içerisi görülmeden dışarıyı görmeyi sağlayan şerit perde jaluzinin kelime anlamı nedir?

Dilimize Fransızcadan geçen, içerisi görülmeden dışarıyı görmeyi sağlayan şerit perde jaluzinin kelime anlamı nedir? sorusunun cevabı Kıskançlık

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply