Daha çok eskiden, spor eğitimi veren, günümüzde spor kulübü denilen tesisler hangi isimle anılırdı?

0

Yarışma programlarında sorulan Daha çok eskiden, spor eğitimi veren, günümüzde spor kulübü denilen tesisler hangi isimle anılırdı? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında İhtisas kulübü, Kültür fizik, İdman yurdu ve Beden terbiyesi yer almaktadır.

Soru Daha çok eskiden, spor eğitimi veren, günümüzde spor kulübü denilen tesisler hangi isimle anılırdı? Sorusu ve Cevabı

A. İhtisas kulübü
B. Kültür fizik
C. İdman yurdu
D. Beden terbiyesi

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Daha çok eskiden, spor eğitimi veren, günümüzde spor kulübü denilen tesisler hangi isimle anılırdı? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Daha çok eskiden, spor eğitimi veren, günümüzde spor kulübü denilen tesisler hangi isimle anılırdı?

Daha çok eskiden, spor eğitimi veren, günümüzde spor kulübü denilen tesisler hangi isimle anılırdı? sorusunun cevabı İdman yurdu

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply