Daha çok eskiden kullanılan, silindir şeklinde, kenarında kapağı bulunan taşınabilir fırın türü hangi isimle anılır?

0

Yarışma programlarında sorulan Daha çok eskiden kullanılan, silindir şeklinde, kenarında kapağı bulunan taşınabilir fırın türü hangi isimle anılır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Kuzine, Taş fırın, Davul fırın ve Semaver yer almaktadır.

Soru Daha çok eskiden kullanılan, silindir şeklinde, kenarında kapağı bulunan taşınabilir fırın türü hangi isimle anılır? Sorusu ve Cevabı

A. Kuzine
B. Taş fırın
C. Davul fırın
D. Semaver

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Daha çok eskiden kullanılan, silindir şeklinde, kenarında kapağı bulunan taşınabilir fırın türü hangi isimle anılır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Daha çok eskiden kullanılan, silindir şeklinde, kenarında kapağı bulunan taşınabilir fırın türü hangi isimle anılır?

Daha çok eskiden kullanılan, silindir şeklinde, kenarında kapağı bulunan taşınabilir fırın türü hangi isimle anılır? sorusunun cevabı Davul fırın

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply