Çok az İngilizce bilen bir kişinin yabancı birine, yarı Türkçe yarı İngilizce olarak derdini anlatması hangi sözle ifade edilir?

0

Yarışma programlarında sorulan Çok az İngilizce bilen bir kişinin yabancı birine, yarı Türkçe yarı İngilizce olarak derdini anlatması hangi sözle ifade edilir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Tarzanca, Latince, Kuş dili ve Kakafoni yer almaktadır.

Soru Çok az İngilizce bilen bir kişinin yabancı birine, yarı Türkçe yarı İngilizce olarak derdini anlatması hangi sözle ifade edilir? Sorusu ve Cevabı

A. Tarzanca
B. Latince
C. Kuş dili
D. Kakafoni

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Çok az İngilizce bilen bir kişinin yabancı birine, yarı Türkçe yarı İngilizce olarak derdini anlatması hangi sözle ifade edilir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Çok az İngilizce bilen bir kişinin yabancı birine, yarı Türkçe yarı İngilizce olarak derdini anlatması hangi sözle ifade edilir?

Çok az İngilizce bilen bir kişinin yabancı birine, yarı Türkçe yarı İngilizce olarak derdini anlatması hangi sözle ifade edilir? sorusunun cevabı Tarzanca

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply