Çocukların kostüm giyerek evleri dolaştığı, Hristiyanlara özgü Cadılar Bayramının sembolü hangi sebzedir?

0

Yarışma programlarında sorulan Çocukların kostüm giyerek evleri dolaştığı, Hristiyanlara özgü Cadılar Bayramının sembolü hangi sebzedir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Balkabağı, Havuç, Domates ve Patates yer almaktadır.

Soru Çocukların kostüm giyerek evleri dolaştığı, Hristiyanlara özgü Cadılar Bayramının sembolü hangi sebzedir? Sorusu ve Cevabı

A. Balkabağı
B. Havuç
C. Domates
D. Patates

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Çocukların kostüm giyerek evleri dolaştığı, Hristiyanlara özgü Cadılar Bayramının sembolü hangi sebzedir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Çocukların kostüm giyerek evleri dolaştığı, Hristiyanlara özgü Cadılar Bayramının sembolü hangi sebzedir?

Çocukların kostüm giyerek evleri dolaştığı, Hristiyanlara özgü Cadılar Bayramının sembolü hangi sebzedir? sorusunun cevabı Balkabağı

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply