Çeşit çeşit balık ve mezenin yendiği restoranlarıyla ünlü Cunda Adasında gezip, mis kokulu zeytinyağı satın alıyorsanız neredesinizdir?

0

Yarışma programlarında sorulan Çeşit çeşit balık ve mezenin yendiği restoranlarıyla ünlü Cunda Adasında gezip, mis kokulu zeytinyağı satın alıyorsanız neredesinizdir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Kalkan, Ayvalık, Fethiye ve Datça yer almaktadır.

Soru Çeşit çeşit balık ve mezenin yendiği restoranlarıyla ünlü Cunda Adasında gezip, mis kokulu zeytinyağı satın alıyorsanız neredesinizdir? Sorusu ve Cevabı

A. Kalkan
B. Ayvalık
C. Fethiye
D. Datça

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Çeşit çeşit balık ve mezenin yendiği restoranlarıyla ünlü Cunda Adasında gezip, mis kokulu zeytinyağı satın alıyorsanız neredesinizdir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Çeşit çeşit balık ve mezenin yendiği restoranlarıyla ünlü Cunda Adasında gezip, mis kokulu zeytinyağı satın alıyorsanız neredesinizdir?

Çeşit çeşit balık ve mezenin yendiği restoranlarıyla ünlü Cunda Adasında gezip, mis kokulu zeytinyağı satın alıyorsanız neredesinizdir? sorusunun cevabı Ayvalık

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply