Birbirleriyle tokalaşıp İyi olan kazansın diyen kişiler, bunu genelliklikle ne zaman söylerler?

0

Yarışma programlarında sorulan Birbirleriyle tokalaşıp İyi olan kazansın diyen kişiler, bunu genelliklikle ne zaman söylerler? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Üniversite sınavına girerken, Vize başvurusu yaparken, Birlikte eve çıkarken ve Bir yarışa başlarken yer almaktadır.

Soru Birbirleriyle tokalaşıp İyi olan kazansın diyen kişiler, bunu genelliklikle ne zaman söylerler? Sorusu ve Cevabı

A. Üniversite sınavına girerken
B. Vize başvurusu yaparken
C. Birlikte eve çıkarken
D. Bir yarışa başlarken

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Birbirleriyle tokalaşıp İyi olan kazansın diyen kişiler, bunu genelliklikle ne zaman söylerler? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Birbirleriyle tokalaşıp İyi olan kazansın diyen kişiler, bunu genelliklikle ne zaman söylerler?

Birbirleriyle tokalaşıp İyi olan kazansın diyen kişiler, bunu genelliklikle ne zaman söylerler? sorusunun cevabı Bir yarışa başlarken

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply