Bir kulüp şarkısından müziği alınan, 1904te Madam Butterflyda kullanılan Yıldızlarla Bezeli Sancak, 1931de hangi ülkenin milli marşı olmuştur?

0

Yarışma programlarında sorulan Bir kulüp şarkısından müziği alınan, 1904te Madam Butterflyda kullanılan Yıldızlarla Bezeli Sancak, 1931de hangi ülkenin milli marşı olmuştur? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Yeni Zelanda, Brezilya, Avustralya ve ABD yer almaktadır.

Soru Bir kulüp şarkısından müziği alınan, 1904te Madam Butterflyda kullanılan Yıldızlarla Bezeli Sancak, 1931de hangi ülkenin milli marşı olmuştur? Sorusu ve Cevabı

A. Yeni Zelanda
B. Brezilya
C. Avustralya
D. ABD

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Bir kulüp şarkısından müziği alınan, 1904te Madam Butterflyda kullanılan Yıldızlarla Bezeli Sancak, 1931de hangi ülkenin milli marşı olmuştur? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Bir kulüp şarkısından müziği alınan, 1904te Madam Butterflyda kullanılan Yıldızlarla Bezeli Sancak, 1931de hangi ülkenin milli marşı olmuştur?

Bir kulüp şarkısından müziği alınan, 1904te Madam Butterflyda kullanılan Yıldızlarla Bezeli Sancak, 1931de hangi ülkenin milli marşı olmuştur? sorusunun cevabı ABD

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply