Bir konuda çok az ilerlemek anlamında kullanılan sözde ne kadar yol alındığı, hangisinin boyu ile anlatılır?

0

Yarışma programlarında sorulan Bir konuda çok az ilerlemek anlamında kullanılan sözde ne kadar yol alındığı, hangisinin boyu ile anlatılır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Pirinç, Nohut, Buğday ve Arpa yer almaktadır.

Soru Bir konuda çok az ilerlemek anlamında kullanılan sözde ne kadar yol alındığı, hangisinin boyu ile anlatılır? Sorusu ve Cevabı

A. Pirinç
B. Nohut
C. Buğday
D. Arpa

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Bir konuda çok az ilerlemek anlamında kullanılan sözde ne kadar yol alındığı, hangisinin boyu ile anlatılır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Bir konuda çok az ilerlemek anlamında kullanılan sözde ne kadar yol alındığı, hangisinin boyu ile anlatılır?

Bir konuda çok az ilerlemek anlamında kullanılan sözde ne kadar yol alındığı, hangisinin boyu ile anlatılır? sorusunun cevabı Arpa

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply