Bir durumun çözümünü ve gerekliliklerini tam olarak karşılayan şeylerden bahsederken kullanılan sözdeki kaftan nasıldır?

0

Yarışma programlarında sorulan Bir durumun çözümünü ve gerekliliklerini tam olarak karşılayan şeylerden bahsederken kullanılan sözdeki kaftan nasıldır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Satılmış, Kesilmiş, Seçilmiş ve Biçilmiş yer almaktadır.

Soru Bir durumun çözümünü ve gerekliliklerini tam olarak karşılayan şeylerden bahsederken kullanılan sözdeki kaftan nasıldır? Sorusu ve Cevabı

A. Satılmış
B. Kesilmiş
C. Seçilmiş
D. Biçilmiş

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Bir durumun çözümünü ve gerekliliklerini tam olarak karşılayan şeylerden bahsederken kullanılan sözdeki kaftan nasıldır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Bir durumun çözümünü ve gerekliliklerini tam olarak karşılayan şeylerden bahsederken kullanılan sözdeki kaftan nasıldır?

Bir durumun çözümünü ve gerekliliklerini tam olarak karşılayan şeylerden bahsederken kullanılan sözdeki kaftan nasıldır? sorusunun cevabı Biçilmiş

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply