Başınızdan geçen bir olaydan bahsederken uzun ve abartılı cümleler kullanıyorsanız, nasıl anlattığınız söylenir?

0

Yarışma programlarında sorulan Başınızdan geçen bir olaydan bahsederken uzun ve abartılı cümleler kullanıyorsanız, nasıl anlattığınız söylenir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Ballandıra ballandıra, Yarım yamalak, Paldır küldür ve Yana yakıla yer almaktadır.

Soru Başınızdan geçen bir olaydan bahsederken uzun ve abartılı cümleler kullanıyorsanız, nasıl anlattığınız söylenir? Sorusu ve Cevabı

A. Ballandıra ballandıra
B. Yarım yamalak
C. Paldır küldür
D. Yana yakıla

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Başınızdan geçen bir olaydan bahsederken uzun ve abartılı cümleler kullanıyorsanız, nasıl anlattığınız söylenir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Başınızdan geçen bir olaydan bahsederken uzun ve abartılı cümleler kullanıyorsanız, nasıl anlattığınız söylenir?

Başınızdan geçen bir olaydan bahsederken uzun ve abartılı cümleler kullanıyorsanız, nasıl anlattığınız söylenir? sorusunun cevabı Ballandıra ballandıra

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply