Avcı hikayelerinde, genellikle hangi hayvanla ilgili abartılı, gerçek dışı mücadele anıları anlatılır?

0

Yarışma programlarında sorulan Avcı hikayelerinde, genellikle hangi hayvanla ilgili abartılı, gerçek dışı mücadele anıları anlatılır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Ayı, Kaplan, Gergedan ve Geyik yer almaktadır.

Soru Avcı hikayelerinde, genellikle hangi hayvanla ilgili abartılı, gerçek dışı mücadele anıları anlatılır? Sorusu ve Cevabı

A. Ayı
B. Kaplan
C. Gergedan
D. Geyik

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Avcı hikayelerinde, genellikle hangi hayvanla ilgili abartılı, gerçek dışı mücadele anıları anlatılır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Avcı hikayelerinde, genellikle hangi hayvanla ilgili abartılı, gerçek dışı mücadele anıları anlatılır?

Avcı hikayelerinde, genellikle hangi hayvanla ilgili abartılı, gerçek dışı mücadele anıları anlatılır? sorusunun cevabı Ayı

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply