Amazon kenarında yuvalarını su bastığı zaman kendi bedenlerinden sal oluşturup birbirlerini taşıyan hayvan türü hangisidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Amazon kenarında yuvalarını su bastığı zaman kendi bedenlerinden sal oluşturup birbirlerini taşıyan hayvan türü hangisidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Bukalemun, Kurbağa, Karınca ve Kaplumbağa yer almaktadır.

Soru Amazon kenarında yuvalarını su bastığı zaman kendi bedenlerinden sal oluşturup birbirlerini taşıyan hayvan türü hangisidir? Sorusu ve Cevabı

A. Bukalemun
B. Kurbağa
C. Karınca
D. Kaplumbağa

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Amazon kenarında yuvalarını su bastığı zaman kendi bedenlerinden sal oluşturup birbirlerini taşıyan hayvan türü hangisidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Amazon kenarında yuvalarını su bastığı zaman kendi bedenlerinden sal oluşturup birbirlerini taşıyan hayvan türü hangisidir?

Amazon kenarında yuvalarını su bastığı zaman kendi bedenlerinden sal oluşturup birbirlerini taşıyan hayvan türü hangisidir? sorusunun cevabı Karınca

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply