1968 yapımı Dünyanın En Güzel Kadını adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır

0

Yarışma programlarında sorulan 1968 yapımı Dünyanın En Güzel Kadını adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Emel Yayın, Türkan Moray, Filiz Yakın ve Fatma Dirik yer almaktadır.

Soru 1968 yapımı Dünyanın En Güzel Kadını adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır Sorusu ve Cevabı

A. Emel Yayın
B. Türkan Moray
C. Filiz Yakın
D. Fatma Dirik

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu 1968 yapımı Dünyanın En Güzel Kadını adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : 1968 yapımı Dünyanın En Güzel Kadını adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır

1968 yapımı Dünyanın En Güzel Kadını adlı Yeşilçam filminde hangi adda bir karakter yer almaktadır sorusunun cevabı  Türkan Moray

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply