Tilburg Üniversitesinin üç ülkede yaptığı araştırmaya göre, hangi iki renk tonunun yoğunluğu kullanıldığı soyut resimler müzayedelerde daha yüksek fiyat teklifi almaktadır?

0

Tilburg Üniversitesinin üç ülkede yaptığı araştırmaya göre, hangi iki renk tonunun yoğunluğu kullanıldığı soyut resimler müzayedelerde daha yüksek fiyat teklifi almaktadır?

Kim milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Tilburg Üniversitesinin üç ülkede yaptığı araştırmaya göre, hangi iki renk tonunun yoğunluğu kullanıldığı soyut resimler müzayedelerde daha yüksek fiyat teklifi almaktadır? sorusu 14 Nisan 2019 Pazar günü Murat Yıldırım tarafından Atv ekranlarında sorulmuş bir sorudur. Sorunun doğru cevabı aşağıda yer almaktadır.

Türk televizyonlarında 2011 yılımdan beri yayınlanan Türkiye ve dünya televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Atv kanalında tüm heyecanı ile devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan bir sorunun cevabı merak uyandırdı.

Tilburg Üniversitesinin üç ülkede yaptığı araştırmaya göre, hangi iki renk tonunun yoğunluğu kullanıldığı soyut resimler müzayedelerde daha yüksek fiyat teklifi almaktadır?A)Siyah ve beyaz B)Mavi ve kırmızı C)Sarı ve mavi D)Sarı ve kırmızı
Doğru Cevap: B)Mavi ve kırmızıEtiketler: Tilburg Üniversitesi, iki renk tonunun, Müzayede

Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.

Leave A Reply