Tersine Dünya adlı eserde hangi ikisi birbiriyle yer değiştirmiştir? Kim Milyoner Olmak ister sorusu

0

Tersine Dünya adlı eserde hangi ikisi birbiriyle yer değiştirmiştir?

Tersine Dünya adlı eserde hangi ikisi birbiriyle yer değiştirmiştir? sorusu 815. Bölüm 6 Nisan 2019 günü Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında soruldu. Daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından Atv de yayınlanan yarışma programını en son Murat Yıldırım sunulmaktadır.
Türk televizyonlarında 2011 yılımdan beri yayınlanan Türkiye ve dünya televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Atv kanalında tüm heyecanı ile devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan bir sorunun cevabı merak uyandırdı.

Tersine Dünya adlı eserde hangi ikisi birbiriyle yer değiştirmiştir? sorusunun cevabı

Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.

Tersine Dünya adlı eserde hangi ikisi birbiriyle yer değiştirmiştir? Kim Milyoner Olmak ister sorusu

Tersine Dünya adlı eserde hangi ikisi birbiriyle yer değiştirmiştir

Cevap : KADINLAR ve ERKEKLER

Leave A Reply