İkinci Dünya Savaşında Hangi Ülkeye Atom Bombası Atılmıştır Ve Atılan Şehirler Hangileridir? Kim Milyoner Olmak ister sorusu

0

İkinci Dünya Savaşında Hangi Ülkeye Atom Bombası Atılmıştır Ve Atılan Şehirler Hangileridir?

İkinci Dünya Savaşında Hangi Ülkeye Atom Bombası Atılmıştır Ve Atılan Şehirler Hangileridir? sorusu 814. Bölüm 23 Mart 2019 günü Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında soruldu. Daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından Atv de yayınlanan yarışma programını en son Murat Yıldırım sunulmaktadır.
Türk televizyonlarında 2011 yılımdan beri yayınlanan Türkiye ve dünya televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Atv kanalında tüm heyecanı ile devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan bir sorunun cevabı merak uyandırdı.

İkinci Dünya Savaşında Hangi Ülkeye Atom Bombası Atılmıştır Ve Atılan Şehirler Hangileridir? sorusunun cevabı

İkinci Dünya Savaşında Hangi Ülkeye Atom Bombası Atılmıştır Ve Atılan Şehirler Hangileridir?

Cevap : Japonya, Hiroşima Ve Nagasaki

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply