Hangi yazar kadındır? Ece Ayhan, Ülkü Tamer, Tezer Özlü, Şükran Kurdakul

0

Hangi yazar kadındır? Ece Ayhan, Ülkü Tamer, Tezer Özlü, Şükran Kurdakul

Hangi yazar kadındır? Ece Ayhan, Ülkü Tamer, Tezer Özlü, Şükran Kurdakul sorusu Özel Bölüm Özel Bölüm günü Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında soruldu. Daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından Atv de yayınlanan yarışma programını en son Murat Yıldırım sunulmaktadır.
Türk televizyonlarında 2011 yılımdan beri yayınlanan Türkiye ve dünya televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Atv kanalında tüm heyecanı ile devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan bir sorunun cevabı merak uyandırdı.

Hangi yazar kadındır? Ece Ayhan, Ülkü Tamer, Tezer Özlü, Şükran Kurdakul sorusunun cevabı

Hangi yazar kadındır?

a) Ece Ayhan b) Ülkü Tamer c) Tezer Özlü d) Şükran Kurdakul

Cevap: C (Tezer Özlü)

Etiketler: Milyoner, Kim Milyoner Olmak İster, kadın yazarlar, erkek yazarlar, Ece Ayhan, Ülkü Tamer, Tezer Özlü, şükran kurdakul

Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.

Leave A Reply