Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanı, Beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük ilgim olmadığını bilirler cümlesiyle başlar?

0

Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanı, Beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük ilgim olmadığını bilirler cümlesiyle başlar?

Kim milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanı, Beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük ilgim olmadığını bilirler cümlesiyle başlar? sorusu 1 Nisan 2019 Pazartesi günü Murat Yıldırım tarafından Atv ekranlarında sorulmuş bir sorudur. Sorunun doğru cevabı aşağıda yer almaktadır.

Türk televizyonlarında 2011 yılımdan beri yayınlanan Türkiye ve dünya televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı Atv kanalında tüm heyecanı ile devam ediyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan bir sorunun cevabı merak uyandırdı.

Ahmet Hamdi Tanpınarın hangi romanı, “Beni tanıyanlar, öyle okuma yazma işleriyle büyük ilgim olmadığını bilirler” cümlesiyle başlar?A)Huzur B)Mahur Beste C)Saatleri Ayarlama Enstitüsü D)Sahnenin Dışındakiler
Doğru Cevap: C)Saatleri Ayarlama Enstitüsü Etiketler: Ahmet Hamdi Tanpınar, Beni tanıyanlar, roman

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply