K Harfi ile ilgili rüya tabirleri

Rüyada Karabatak Görmek nedir? Ne Demektir?

Rüyada Karabatak Görmek Nedir? Rüyada Karabatak Görmek Yorumları

Rüyada Karabatak Görmek İbn-i Sîrîn: Karabatak, rızka delalettir. Karabatak yakalamak; yakaladığınız kadarıyla bir bayandan mülk ve rızk sağlayacağınıza… Karabatak kesip etinden yemek; yediğiniz kadarıyla eşinizin malından faydalanacağınıza delalet eder.

Kirmanî: Karabatak, yücelik manasına gelmektedir. Karabatak yakalayıp eve götürmek; akrabalarınızdan nimet isteyeceğinize ve bu vesileyle onlardan çıkar sağlayacağınıza delalet eder.

Karabatak kelimesinin rüya tabiri ve rüya yorumu kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak sizinde bildiğiniz gibi rüyada sadece bir şey görmüyoruz. Bu nedenle rüya tabirlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına da bakmanız. Tüm kelimelerin anlamlarına bakarak hepsini bir araya getirerek yorumlamak ve anlam katmak gerekir. Bunun için web sitemizden faydalanabilirsiniz. Web sitemizin arama bölümününden istediğiniz kelimeleri kolayca aratarak rüya tabirlerine ve yorumlarına bakabilirsiniz.

Önemli konulardan bir diğeri de rüyanızı bir bütün olarak görüp buna göre değerlendirmeye çalışmaktır. Gördüğümüz rüyalar her zaman bize gelecek için bilgi vermek için olmayabilir, yaşağıdığımız günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz veya bilinç altına attığımız konular ile ilgili rüyalar görmeniz çok doğaldır. Ara sırada olsa rüyalar çok karmaşık olabilir ve bu rüyalara bir anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu gibi durumlarda rüya tabirlerinden yararlandığınızda ve rüyanızı yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamaktır.

Tüm rüyaları yorumlamak her zaman çok kolay değildir. Aslında gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar uzun yıllar biriktirilmiş bilgilerin ve yaşanılmış deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Karabatak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Karabatak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki forma yazabilirsiniz.