Yemeğin, lezzetli olduğunu anlatmak isterken yapılan el işaretinde, kaç parmak ucu birbiriyle birleştirilip, sallanır?

0

Yarışma programlarında sorulan Yemeğin, lezzetli olduğunu anlatmak isterken yapılan el işaretinde, kaç parmak ucu birbiriyle birleştirilip, sallanır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında 5, 4, 3 ve 2 yer almaktadır.

Soru Yemeğin, lezzetli olduğunu anlatmak isterken yapılan el işaretinde, kaç parmak ucu birbiriyle birleştirilip, sallanır? Sorusu ve Cevabı

A. 5
B. 4
C. 3
D. 2

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Yemeğin, lezzetli olduğunu anlatmak isterken yapılan el işaretinde, kaç parmak ucu birbiriyle birleştirilip, sallanır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Yemeğin, lezzetli olduğunu anlatmak isterken yapılan el işaretinde, kaç parmak ucu birbiriyle birleştirilip, sallanır?

Yemeğin, lezzetli olduğunu anlatmak isterken yapılan el işaretinde, kaç parmak ucu birbiriyle birleştirilip, sallanır? sorusunun cevabı 5

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply