Woody Allenin yönettiği 2011de vizyona girmiş hangi adda Oscar ödüllü bir film vardır

0

Yarışma programlarında sorulan Woody Allenin yönettiği 2011de vizyona girmiş hangi adda Oscar ödüllü bir film vardır sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında A- Madridde Sabaha Karşı, B- Romada Öğleden Sonra, C- Berlinde Akşam Üzeri ve D- Pariste Gece Yarısı yer almaktadır.

Soru Woody Allenin yönettiği 2011de vizyona girmiş hangi adda Oscar ödüllü bir film vardır Sorusu ve Cevabı

A- Madridde Sabaha Karşı
B- Romada Öğleden Sonra
C- Berlinde Akşam Üzeri
D- Pariste Gece Yarısı

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Woody Allenin yönettiği 2011de vizyona girmiş hangi adda Oscar ödüllü bir film vardır sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Woody Allenin yönettiği 2011de vizyona girmiş hangi adda Oscar ödüllü bir film vardır

Woody Allenin yönettiği 2011de vizyona girmiş hangi adda Oscar ödüllü bir film vardır sorusunun cevabı Pariste gece yarısı

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply