Ünlü bir türkünün sözlerinde, sevdiğinin ismini mendiline işleyen kişinin dişlediği ve sapını gümüşlediği meyve hangisidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Ünlü bir türkünün sözlerinde, sevdiğinin ismini mendiline işleyen kişinin dişlediği ve sapını gümüşlediği meyve hangisidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Kiraz, Üzüm, Elma ve Armut yer almaktadır.

Soru Ünlü bir türkünün sözlerinde, sevdiğinin ismini mendiline işleyen kişinin dişlediği ve sapını gümüşlediği meyve hangisidir? Sorusu ve Cevabı

A. Kiraz
B. Üzüm
C. Elma
D. Armut

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Ünlü bir türkünün sözlerinde, sevdiğinin ismini mendiline işleyen kişinin dişlediği ve sapını gümüşlediği meyve hangisidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Ünlü bir türkünün sözlerinde, sevdiğinin ismini mendiline işleyen kişinin dişlediği ve sapını gümüşlediği meyve hangisidir?

Ünlü bir türkünün sözlerinde, sevdiğinin ismini mendiline işleyen kişinin dişlediği ve sapını gümüşlediği meyve hangisidir? sorusunun cevabı Armut

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply