Ünlü Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde dizeleriyle tanınan şair kimdir?

0

Yarışma programlarında sorulan Ünlü Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde dizeleriyle tanınan şair kimdir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Ahmet Hamdi Tanpınar, Ziya Paşa, Neyzen Tevfik ve Şinasi yer almaktadır.

Soru Ünlü Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde dizeleriyle tanınan şair kimdir? Sorusu ve Cevabı

A. Ahmet Hamdi Tanpınar
B. Ziya Paşa
C. Neyzen Tevfik
D. Şinasi

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Ünlü Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde dizeleriyle tanınan şair kimdir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Ünlü Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde dizeleriyle tanınan şair kimdir?

Ünlü Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde dizeleriyle tanınan şair kimdir? sorusunun cevabı Ziya Paşa

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply