Su sporları federasyonu ve Fenerbahçe spor kulübü başkanlarımızdan Zeki Rıza Sporel hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almıştır 

0

Soru : Su sporları federasyonu ve Fenerbahçe spor kulübü başkanlarımızdan Zeki Rıza Sporel hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almıştır 

A- Su topu ve futbol
B- Futbol ve tenis
C- Tenis ve yüzme
D- Yüzme ve su topu

Soru : Su sporları federasyonu ve Fenerbahçe spor kulübü başkanlarımızdan Zeki Rıza Sporel hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almıştır  sorusu 20 Mayıs Çarşamba 2020 günü Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında soruldu.

Doğru Cevap: Futbol ve tenis

CEVAPLAR

Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

Leave A Reply