Fransa Kraliçesi Marie Antoinette 1793te giyotinle idama götürülürken celladın ayağına bastıktan sonra hangisini söylemiş ve bu onun son sözü olmuştur

0

Soru : Fransa Kraliçesi Marie Antoinette 1793te giyotinle idama götürülürken celladın ayağına bastıktan sonra hangisini söylemiş ve bu onun son sözü olmuştur

A- Lütfen biraz dikkat eder misiniz?
B- Kim bu kaba adam?
C- Affedersiniz beyefendi, isteyerek yapmadım.
D- İntikamınızı nazikçe alınız

Soru : Fransa Kraliçesi Marie Antoinette 1793te giyotinle idama götürülürken celladın ayağına bastıktan sonra hangisini söylemiş ve bu onun son sözü olmuştur sorusu 07 Şubat Pazar 2021 günü Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında soruldu.

Doğru Cevap: Affedersiniz beyefendi, isteyerek yapmadım.

CEVAPLAR

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply