Sıcak hava balonuna bindiyseniz, ağırlığı kontrol etmek için hangisinin kullanıldığını görürsünüz?

0

Yarışma programlarında sorulan Sıcak hava balonuna bindiyseniz, ağırlığı kontrol etmek için hangisinin kullanıldığını görürsünüz? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Su bidonu, Kum torbası, Çimento torbası ve Un çuvalı yer almaktadır.

Soru Sıcak hava balonuna bindiyseniz, ağırlığı kontrol etmek için hangisinin kullanıldığını görürsünüz? Sorusu ve Cevabı

A. Su bidonu
B. Kum torbası
C. Çimento torbası
D. Un çuvalı

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Sıcak hava balonuna bindiyseniz, ağırlığı kontrol etmek için hangisinin kullanıldığını görürsünüz? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Sıcak hava balonuna bindiyseniz, ağırlığı kontrol etmek için hangisinin kullanıldığını görürsünüz?

Sıcak hava balonuna bindiyseniz, ağırlığı kontrol etmek için hangisinin kullanıldığını görürsünüz? sorusunun cevabı Kum torbası

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply