Shakespeare yazdı, Einstein düşündü ve Atatürk yaptı sözü hangi Amerikan başkanına aittir?

0

Yarışma programlarında sorulan Shakespeare yazdı, Einstein düşündü ve Atatürk yaptı sözü hangi Amerikan başkanına aittir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Dwight Eisenhower, Bill Clinton, Franklin Roosevelt ve John F. Kennedy yer almaktadır.

Soru Shakespeare yazdı, Einstein düşündü ve Atatürk yaptı sözü hangi Amerikan başkanına aittir? Sorusu ve Cevabı

A. Dwight Eisenhower
B. Bill Clinton
C. Franklin Roosevelt
D. John F. Kennedy

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Shakespeare yazdı, Einstein düşündü ve Atatürk yaptı sözü hangi Amerikan başkanına aittir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Shakespeare yazdı, Einstein düşündü ve Atatürk yaptı sözü hangi Amerikan başkanına aittir?

Shakespeare yazdı, Einstein düşündü ve Atatürk yaptı sözü hangi Amerikan başkanına aittir? sorusunun cevabı Bill Clinton

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply