Sağlık Bakanlığı, hangisini lokanta masalarından kaldırarak tüketiminin azaltılmasını sağlamayı planlamaktadır?

0

Yarışma programlarında sorulan Sağlık Bakanlığı, hangisini lokanta masalarından kaldırarak tüketiminin azaltılmasını sağlamayı planlamaktadır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Sirke, Tuzluk, Kürdan ve Peçetelik yer almaktadır.

Soru Sağlık Bakanlığı, hangisini lokanta masalarından kaldırarak tüketiminin azaltılmasını sağlamayı planlamaktadır? Sorusu ve Cevabı

A. Sirke
B. Tuzluk
C. Kürdan
D. Peçetelik

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Sağlık Bakanlığı, hangisini lokanta masalarından kaldırarak tüketiminin azaltılmasını sağlamayı planlamaktadır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Sağlık Bakanlığı, hangisini lokanta masalarından kaldırarak tüketiminin azaltılmasını sağlamayı planlamaktadır?

Sağlık Bakanlığı, hangisini lokanta masalarından kaldırarak tüketiminin azaltılmasını sağlamayı planlamaktadır? sorusunun cevabı Tuzluk

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply