Sağınızda ayçiçeği, solunuzda çeltik tarlaları olan bir yerdeyseniz özellikle hangi bölgedesiniz demektir?

0

Yarışma programlarında sorulan Sağınızda ayçiçeği, solunuzda çeltik tarlaları olan bir yerdeyseniz özellikle hangi bölgedesiniz demektir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Marmara yer almaktadır.

Soru Sağınızda ayçiçeği, solunuzda çeltik tarlaları olan bir yerdeyseniz özellikle hangi bölgedesiniz demektir? Sorusu ve Cevabı

A. Güneydoğu Anadolu
B. İç Anadolu
C. Doğu Anadolu
D. Marmara

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Sağınızda ayçiçeği, solunuzda çeltik tarlaları olan bir yerdeyseniz özellikle hangi bölgedesiniz demektir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Sağınızda ayçiçeği, solunuzda çeltik tarlaları olan bir yerdeyseniz özellikle hangi bölgedesiniz demektir?

Sağınızda ayçiçeği, solunuzda çeltik tarlaları olan bir yerdeyseniz özellikle hangi bölgedesiniz demektir? sorusunun cevabı Marmara

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply