Saat ve dakikayı gösteren dijital saatler bozulup, tüm çizgiler yandığında ekranda oluşan sayı hangisidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Saat ve dakikayı gösteren dijital saatler bozulup, tüm çizgiler yandığında ekranda oluşan sayı hangisidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında 9999, 8888, 1111 ve 0000 yer almaktadır.

Soru Saat ve dakikayı gösteren dijital saatler bozulup, tüm çizgiler yandığında ekranda oluşan sayı hangisidir? Sorusu ve Cevabı

A. 9999
B. 8888
C. 1111
D. 0000

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Saat ve dakikayı gösteren dijital saatler bozulup, tüm çizgiler yandığında ekranda oluşan sayı hangisidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Saat ve dakikayı gösteren dijital saatler bozulup, tüm çizgiler yandığında ekranda oluşan sayı hangisidir?

Saat ve dakikayı gösteren dijital saatler bozulup, tüm çizgiler yandığında ekranda oluşan sayı hangisidir? sorusunun cevabı 8888

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply