Otoyol kenarında, üzerinde yemek, park, konaklama, yakıt simgelerinin olduğu tabelalarda hangisi yazılıdır?

0

Yarışma programlarında sorulan Otoyol kenarında, üzerinde yemek, park, konaklama, yakıt simgelerinin olduğu tabelalarda hangisi yazılıdır? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Ören yeri, Mesire yeri, Servis alanı ve Sit alanı yer almaktadır.

Soru Otoyol kenarında, üzerinde yemek, park, konaklama, yakıt simgelerinin olduğu tabelalarda hangisi yazılıdır? Sorusu ve Cevabı

A. Ören yeri
B. Mesire yeri
C. Servis alanı
D. Sit alanı

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Otoyol kenarında, üzerinde yemek, park, konaklama, yakıt simgelerinin olduğu tabelalarda hangisi yazılıdır? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Otoyol kenarında, üzerinde yemek, park, konaklama, yakıt simgelerinin olduğu tabelalarda hangisi yazılıdır?

Otoyol kenarında, üzerinde yemek, park, konaklama, yakıt simgelerinin olduğu tabelalarda hangisi yazılıdır? sorusunun cevabı Servis alanı

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply