Nikahın geçerli olması için, evlenecek çiftin nikah memurunun sorduğu soruya hangi cevabı vermesi gerekli ve yeterlidir?

0

Yarışma programlarında sorulan Nikahın geçerli olması için, evlenecek çiftin nikah memurunun sorduğu soruya hangi cevabı vermesi gerekli ve yeterlidir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Son kararım, Haberleşiriz, Bana uyar ve Evet yer almaktadır.

Soru Nikahın geçerli olması için, evlenecek çiftin nikah memurunun sorduğu soruya hangi cevabı vermesi gerekli ve yeterlidir? Sorusu ve Cevabı

A. Son kararım
B. Haberleşiriz
C. Bana uyar
D. Evet

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Nikahın geçerli olması için, evlenecek çiftin nikah memurunun sorduğu soruya hangi cevabı vermesi gerekli ve yeterlidir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Nikahın geçerli olması için, evlenecek çiftin nikah memurunun sorduğu soruya hangi cevabı vermesi gerekli ve yeterlidir?

Nikahın geçerli olması için, evlenecek çiftin nikah memurunun sorduğu soruya hangi cevabı vermesi gerekli ve yeterlidir? sorusunun cevabı Evet

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply