Maradona hangi şehrin duvarına yazı yazmıştır?

0

Maradona hangi şehrin duvarına yazı yazmıştır?

Türkiye’nin en çok kazandıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Yarışmacıyı zorlayan soruda, Maradona futbolcuyken oynadığı İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına Ne kaçırdığınız bilmiyorsunuz yazmıştır?…

Türkiye’nin en çok kazandıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Yarışmacıyı zorlayan soruda, Maradona futbolcuyken oynadığı İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına Ne kaçırdığınız bilmiyorsunuz yazmıştır?
ifadelerine yer verildi. İşte o soruya dair detaylar… ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kim Milyoner Olmak İsterde yarışmacıya dikkat çeken bir soru yöneltildi. Soruda, Maradona futbolcuyken oynadığı İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına Ne kaçırdığınız bilmiyorsunuz yazmıştır?
ifadelerine yer verildi. İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı

KİM MİLYONER OLMAK İSTERDE DİKKAT ÇEKEN SORU
Soru: Maradona futbolcuyken oynadığı İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına Ne kaçırdığınız bilmiyorsunuz yazmıştır?
A: Napoli
B: Palermo
C: Milano
D: Verona Doğru cevap:

Leave A Reply