Karşıdaki kişiye telefonla ara demek için yapılan el işaretinde başparmak kulağa götürülürken aynı elin hangi parmağı ağza doğru olur?

0

Yarışma programlarında sorulan Karşıdaki kişiye telefonla ara demek için yapılan el işaretinde başparmak kulağa götürülürken aynı elin hangi parmağı ağza doğru olur? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Orta parmak, Serçe parmak, Yüzük parmağı ve İşaret parmağı yer almaktadır.

Soru Karşıdaki kişiye telefonla ara demek için yapılan el işaretinde başparmak kulağa götürülürken aynı elin hangi parmağı ağza doğru olur? Sorusu ve Cevabı

A. Orta parmak
B. Serçe parmak
C. Yüzük parmağı
D. İşaret parmağı

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Karşıdaki kişiye telefonla ara demek için yapılan el işaretinde başparmak kulağa götürülürken aynı elin hangi parmağı ağza doğru olur? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Karşıdaki kişiye telefonla ara demek için yapılan el işaretinde başparmak kulağa götürülürken aynı elin hangi parmağı ağza doğru olur?

Karşıdaki kişiye telefonla ara demek için yapılan el işaretinde başparmak kulağa götürülürken aynı elin hangi parmağı ağza doğru olur? sorusunun cevabı Serçe parmak

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply