Karısını kölelikten kurtarmaya çalışan eski bir kölenin hikayesini anlatan Django Zincirsiz filminin yönetmeni kimdir?

0

Yarışma programlarında sorulan Karısını kölelikten kurtarmaya çalışan eski bir kölenin hikayesini anlatan Django Zincirsiz filminin yönetmeni kimdir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Quentin Tarantino, Ang Lee, Robert Rodriguez ve Alan Parker yer almaktadır.

Soru Karısını kölelikten kurtarmaya çalışan eski bir kölenin hikayesini anlatan Django Zincirsiz filminin yönetmeni kimdir? Sorusu ve Cevabı

A. Quentin Tarantino
B. Ang Lee
C. Robert Rodriguez
D. Alan Parker

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Karısını kölelikten kurtarmaya çalışan eski bir kölenin hikayesini anlatan Django Zincirsiz filminin yönetmeni kimdir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Karısını kölelikten kurtarmaya çalışan eski bir kölenin hikayesini anlatan Django Zincirsiz filminin yönetmeni kimdir?

Karısını kölelikten kurtarmaya çalışan eski bir kölenin hikayesini anlatan Django Zincirsiz filminin yönetmeni kimdir? sorusunun cevabı Quentin Tarantino

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply