Karısına film yapan bir adamın hikayesini anlatan, Cem Yılmazın birden fazla rolde yer alıp, yönettiği filminin adı nedir?

0

Yarışma programlarında sorulan Karısına film yapan bir adamın hikayesini anlatan, Cem Yılmazın birden fazla rolde yer alıp, yönettiği filminin adı nedir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Kemerlerinizi Bağlayın, Şahane Misafir, Pek Yakında ve Kış Uykusu yer almaktadır.

Soru Karısına film yapan bir adamın hikayesini anlatan, Cem Yılmazın birden fazla rolde yer alıp, yönettiği filminin adı nedir? Sorusu ve Cevabı

A. Kemerlerinizi Bağlayın
B. Şahane Misafir
C. Pek Yakında
D. Kış Uykusu

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Karısına film yapan bir adamın hikayesini anlatan, Cem Yılmazın birden fazla rolde yer alıp, yönettiği filminin adı nedir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Karısına film yapan bir adamın hikayesini anlatan, Cem Yılmazın birden fazla rolde yer alıp, yönettiği filminin adı nedir?

Karısına film yapan bir adamın hikayesini anlatan, Cem Yılmazın birden fazla rolde yer alıp, yönettiği filminin adı nedir? sorusunun cevabı Pek Yakında

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply