Karikatürist İrfan Sayarın Gırgırda çizmeye başladığı, ilginç ve orijinal icatlarıyla ünlü karakterin adı nedir?

0

Yarışma programlarında sorulan Karikatürist İrfan Sayarın Gırgırda çizmeye başladığı, ilginç ve orijinal icatlarıyla ünlü karakterin adı nedir? sorusunun cevabı sayfamızda yer almaktadır. Cevap şıkları arasında Kötü Kedi Şerafettin, Erdener Abi, Hain Evlat Ökkeş ve Zihni Sinir yer almaktadır.

Soru Karikatürist İrfan Sayarın Gırgırda çizmeye başladığı, ilginç ve orijinal icatlarıyla ünlü karakterin adı nedir? Sorusu ve Cevabı

A. Kötü Kedi Şerafettin
B. Erdener Abi
C. Hain Evlat Ökkeş
D. Zihni Sinir

Yarışma, zeka ve bilgi sorusu Karikatürist İrfan Sayarın Gırgırda çizmeye başladığı, ilginç ve orijinal icatlarıyla ünlü karakterin adı nedir? sorusuna benzer yarışma soru ve cevapları için Yarışma Programı Soruları bölümünü takip edebilirsiniz.

Yarışma Sorusu : Karikatürist İrfan Sayarın Gırgırda çizmeye başladığı, ilginç ve orijinal icatlarıyla ünlü karakterin adı nedir?

Karikatürist İrfan Sayarın Gırgırda çizmeye başladığı, ilginç ve orijinal icatlarıyla ünlü karakterin adı nedir? sorusunun cevabı Zihni Sinir

Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

  Kim Milyoner Olmak İster Sorusunun Cevap EN ALTTADIR

  Kim Milyoner Olmak İster Yarışması

  Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı, 2011 yılından bugüne kadar Atv kanalında yayınlanmakta olan bir yarışma programıdır. Sunuculuğunu daha önce Kenan Işık ve Selçuk Yöntem tarafından yapılmıştır.

  İlk sunucusu ünlü tiyatro oyuncusu Kenan Işık olan Kim Milyoner Olmak İster, 2014 yılında Kenan Işık'ın geçirmiş olduğu beyin kanaması dolayısıyla Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak ister yarışma programını sunmaya başlamıştır. 2017 yılında Selçuk Yöntem yerini Murat YILDIRIM'a bırakmıştır.
  2019 yılında Selçuk Yöntem yerini Kenan İMİRZALIOĞLU'na bırakmıştır.

  Leave A Reply